Leven en Welzijn = DADA!
Themadag 2: Inleidende Filosofie ART-Werkelijkheid – Leven en Welzijn
Datum: 2 maart 2025
Locatie: ART-Galerie, Langemarkstraat 6, Zonnebeke, België
—
Op 2 maart 2025 opent de ART-Galerie in Zonnebeke haar deuren voor de tweede themadag, gewijd aan het thema “Leven en Welzijn”. Deze dag is een uitnodiging om na te denken over hoe we samen een rechtvaardigere en meer menselijke samenleving kunnen opbouwen.
Met filosofische reflecties en persoonlijke verhalen wordt er ingezoomd op de kracht van gemeenschap, gedeelde verantwoordelijkheid, en de noodzaak om voorbij de oppervlakkigheid van de huidige tijd te kijken. De focus ligt op bewustwording: hoe kijken we naar de wereld om ons heen? Zijn we bereid oude patronen te doorbreken en nieuwe waarheden te omarmen?
Hoewel praktische ideeën, zoals een toekomstige gezinsdag langs de fruitbomen van Zonnebeke, worden besproken als inspiratie, blijft het hoofddoel van deze dag het creëren van een ruimte voor diepgaande dialoog. Het fruit als metafoor voor overvloed en delen vormt een denkbeeldig podium om te brainstormen over mogelijkheden voor actie in de toekomst.
Denken, durven en doen staan centraal: we zijn niet alleen toeschouwers, maar deelnemers in een wereld die verandering nodig heeft. Door filosofie, kunst en persoonlijke betrokkenheid samen te brengen, biedt deze dag een unieke kans om inzicht te krijgen in wat het betekent om deel uit te maken van een gemeenschap die verder kijkt dan enkel individuele belangen.
📧 Contact: ARTvzw@outlook.com
🌐 Website: [www.jeanpascalsalomez.com]
📍 Locatie: ART-Galerie, Langemarkstraat 6, Zonnebeke, België
Lees Meer